Behzat Ç. yeni sezon ne zaman sezon finali yapacak?

Behzat Ç. yeni sezon ne zaman sezon finali yapacak?
0

Yıllar sonra dijital ekranlarda Behzat Ç. efsanesinin geri dönmesi ile birlikte seyirciler çok mutlu. Mutlu olmalarının yanı sıra dizinin artık dijital platformlarda devam etmesi ve sürekli olarak trend olması da dizinin eski popülaritesini de arttırmış durumda. Peki Behzat Ç. dizisinin yeni sezon sezon finali ne zaman? İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor…

Behzat Ç. yeni sezon konusu

Behzat yeni sezonda kadrodan alınmış ve ekip arkadaşlarının bir çoğuda FETÖ ile adı geçmesi, KHK vb. gibi durumlardan dolayı açıktalardır. Hala emniyet müdürü ve amirleriyle görüşen Behzat’a şok bir teklif gelir. Emniyette işler yolunda gitmez ve cinayet büroda bir çok memur öldürülür. Bunun sebebi üzerine Behzat’ı tekrar cinayet büroya çağırırlar. Olaylar gelişmektedir.

Behzat Ç. yeni sezon kadrosu

Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in üstlendiği “Behzat Ç.”, oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder ve Ege Aydan gibi isimlere yer vermeye devam edecek.

Dizide eski kadrodan Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren yeniden ekibe dahil oluyor. İşler’in yeniden dizinin unutulmaz kötü karakteri Ercüment Çözer’e hayat vereceği yapımda; İnanç Konukçu, Hayalet; Berkan Şal ise Akbaba rolüyle Behzat Amir’i yine yalnız bırakmayacak. Dizinin yeni bölümleri bir internet platformunda izleyicisiyle buluşacak.

Behzat Ç. sezon finali ne zaman?

Behzat Ç. Bir Zamanlar Ankarada dizisi yeni sezonu ile Blu Tv ekranlarında devam etmekte. Peki yeni sezon finali tarihi belli oldu mu? Dizi kaç bölüm sonra sezon finali yapacak? Behzat Ç. dizisinin 10-12.bölüm arasında sezon finali yapması bekleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir