Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak’la Yepyeni Bir Romantik Komedi: Sen, Ben, O!

Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak’la Yepyeni Bir Romantik Komedi: Sen, Ben, O!
0

Türkiye’nin öncü yerli online video platformu BluTV, izleyicilerini şaşırtmaya devam ediyor. Kütüphanesine eklediği yeni romantik komedi dizisi Sen, Ben, O! ile genç bir çiftin hayatlarına giren sürpriz ‘bebek’ haberiyle yaşadıkları eğlenceli olayları anlatıyor. Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak’ın başrolünü paylaştığı bu BluTV Orijinal dizisi, bugün itibariyle izleyicilerle buluşuyor.

Hızlı Tempo ve Eğlenceli Anlatım: Kadın-Erkek İlişkilerine Yeni Bir Bakış

Müstakil bahçeli evlerinde mutlu bir hayat süren genç çift Aylin (Başak Gümülcinelioğlu) ve Gürkan (Çağrı Çıtanak), planlarına uymayan bir hamilelik haberiyle karşılaşırlar. Bu durum, ikilinin hayatlarında büyük değişikliklere neden olur. Sen, Ben, O!, hızlı temposu ve eğlenceli anlatımıyla kadın-erkek ilişkilerini yeni bir açıdan ele alıyor.

Hamilelik Sürecinin Renkli Anları: Aylin ve Gürkan’ın Yeni Maceraları

Dizide, Aylin ve Gürkan çiftinin hamilelik sürecine dair her anı işleniyor. Hamileliği öğrenme, ultrason, aşerme, cinsellik, cinsiyet öğrenme partisi, çocuk odası ve erken doğum korkusu gibi konular, çiftin yaşadığı yeni maceraları ortaya çıkarıyor.

10 Bölümlük BluTV Orijinal Dizisi: Sen, Ben, O!

Yeni romantik komedi dizisi Sen, Ben, O! toplam 10 bölümden oluşuyor. BluTV’de bugün saat 19.00’dan itibaren tüm bölümleriyle yayında olan dizi, Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak’ın başarılı performanslarıyla dikkat çekiyor. Bu eğlenceli ve sürükleyici macerayı kaçırmayın!

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir