Adım Farah Dizisi’nin Kaan Akıncı karakteri ile merak uyandıran oyuncusu Oktay Çubuk Kimdir?

Adım Farah Dizisi’nin Kaan Akıncı karakteri ile merak uyandıran oyuncusu Oktay Çubuk Kimdir?
0

Adım Farah dizisi, 1 Mart 2023 tarihinde başlayan ve izleyicilerin beğenisini kazanan bir dizi oldu. Başrollerinde Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yer aldığı dizi, Kaan Akıncı karakteriyle de dikkatleri üzerine çekti. Kaan karakterine hayat veren oyuncu Oktay Çubuk, Adım Farah dizisiyle birlikte ekranlara gelmişti. Peki, Oktay Çubuk kimdir?

Oktay Çubuk Gerçek Adı Nedir?

Adım Farah dizisinde Kaan Akıncı karakterine hayat veren Oktay Çubuk’un gerçek adı “Oktay Çubuk”tur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olan yakışıklı oyuncu, 12 Mart 1996 yılında dünyaya gelmiştir. 2023 yılı itibariyle 27 yaşında olan Çubuk, henüz genç yaşına rağmen oyunculuk dünyasında kendine iyi bir yer edinmiştir.

Oktay Çubuk Hangi Dizilerde ve Filmlerde Rol Aldı?

Oktay Çubuk, oyunculuk kariyerine 2017 yılında “Cennet’in Gözyaşları” dizisiyle başlamıştır. Daha sonra “Ölmeyi Bitirdiğimde”, “Bir Nefes Daha”, “Sol Yanım”, “Aşk Ağlatır” gibi dizilerde rol almıştır. En son olarak ise 2022 yılında yayınlanan “Ah Nerede” dizisinde “Ferit” karakterine hayat vermiştir. Oktay Çubuk, aynı zamanda “Baba” ve “Duran” gibi filmlerde de rol almıştır.

Adım Farah Dizisi’nde Kaan Akıncı Karakterine Hayat Veren Oktay Çubuk

Adım Farah dizisi, Oktay Çubuk’un Kaan Akıncı karakteriyle ekranlara geldiği son projesidir. Adım Farah’da Kaan Akıncı karakterine hayat veren Çubuk, performansı ile beğeni toplamıştır. İzleyiciler tarafından merak edilen Oktay Çubuk, Kaan karakteriyle diziye damgasını vurmuştur.

Oktay Çubuk, henüz genç yaşına rağmen başarılı bir oyuncu olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olan Çubuk, oyunculuk kariyerine 2017 yılında başlamıştır. Adım Farah dizisinde Kaan Akıncı karakterine hayat veren Oktay Çubuk, performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir