31 Mart Cuma Reyting Sonuçları: “Kızılcık Şerbeti” ve “Yalı Çapkını” Zirve Yarışında!

31 Mart Cuma Reyting Sonuçları: “Kızılcık Şerbeti” ve “Yalı Çapkını” Zirve Yarışında!
0

31 Mart 2023 Cuma günü ekranlarda yayınlanan diziler, filmler ve haber bültenleri arasındaki reyting yarışı sona erdi. Peki, reyting yarışını kim kazandı? İşte dünün reyting sonuçları…

Dün akşam televizyon ekranlarında seyirciyle buluşan birbirinden iddialı yapımların yarışı, izleyicilerin büyük bir merakla takip ettiği bir mücadeleye sahne oldu. Total, AB ve ABC sıralamaları her gün olduğu gibi dün de belli oldu. Şimdi, dün akşamın en çok izlenen dizi ve programlarına yakından bakalım.

Total kategorisinde zirve “Yalı Çapkını”nın!

Dün akşam Total kategorisinde en çok izlenen dizi, Star TV ekranlarında seyirciyle buluşan “Yalı Çapkını” oldu. Show TV’de yayınlanan “Kızılcık Şerbeti” ise ikinci sırada yer aldı. Atv’nin iddialı yapımlarından “Ateş Kuşları” ise üçüncü sırada yer aldı.

AB kategorisinde ise “Kızılcık Şerbeti” birinci!

AB kategorisinde ise birinci sırayı “Kızılcık Şerbeti” dizisi aldı. Show TV’de yayınlanan “Kızılcık Şerbeti”nin özeti üçüncü sırada yer alırken, ikinci sırada yine Star TV’nin sevilen dizisi “Yalı Çapkını” yer aldı.

Kanal D’nin yeni yarışma programı “Yıldız De Bana” ise Total’de 45. sırada, AB’de ise 35. sırada reyting sıralamasına dahil oldu.

Dün akşam televizyon ekranlarında yayınlanan yapımlar arasındaki reyting yarışı büyük bir heyecanla izlendi. Zirveyi elde eden yapımlar ve reytinglerdeki yerleri izleyicilerin merakla takip ettiği bir konu oldu. Seyircilerin ilgi odağı olan yapımların, önümüzdeki günlerde de aynı ilgiyle takip edileceği muhakkak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir