2018’in En Çok İzlenen Türk Dizileri

2018’in En Çok İzlenen Türk Dizileri
0

Gün geçtikçe daha başarılı ve kaliteli bir halan dizi sektörü bu alanda oldukça iyi bir şekilde ilerliyor. Bu başarı sonucunda da dizi sever birçok insanı ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Peki, en çok izlenen diziler hangisidir gelin hep beraber inceleyelim.

Sen Anlat Karadeniz

Kadına şiddet üzerine oldukça fazla duran film Çarşamba günlerinin reyting rekorunu kırmayı başarıyor. Listemizin ilk sırasında yer alan Sen Anlat Karadeniz ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

Diriliş Ertuğrul

Dizi Osman Gazi’nin babası olan Ertuğrul Gazi’nin hayat hikayesini kurgulayarak ele almıştır. Başrolde Engin Altan Düzyatan’a eşlik eden Kaan Taşaner, Esra Bilgiç, Serdar Gökhan gibi oyuncu kadrosu ile Çarşamba günlerinin en iyi ikinci filmi olmayı başarmıştır.

 

Söz

Askeri dizi olan Söz, Özel Kuvvetler Komutanlığında Üsteğmen Yavuz ve ekip arkadaşlarını konu almaktadır. Girdikleri savaş ve mücadeleler etrafında şekillenen dizi Pazartesi günleri Star TV’de yayınlanmaktadır.

 

Kadın

Tüm zorluklara rağmen iki çocuğunu büyütebilmenin mücadelesini veren bir annenin hikayesini ele alan Kadın dizisi Salı günleri Fox TV’de izleyici ile buluşuyor. Filmin başrollerinde ise Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor.

 

Çukur

Sezon finali gerçekleşen Çukur filminde kabadayı İdris Koçovalı ve oğullarının hikayesi ele alınmaktadır. Aksiyon dolu filmin başrollerinde ise Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal gibi usta oyuncular yer alıyor. Film Pazartesi günleri Show TV’de yayımlanmaktadır.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Filmin ana teması Hızır Çakırbey’in başından geçenlerdir. Karanlık işlerin adamı olan Hızır oldukça derin işlere girişmiştir. Film Salı günleri ATV ekranlarında yayınlanıyor.

 

Arka Sokaklar

Listemizin 6. Sırasında yer alan Arka Sokaklar polisiye bir dizidir. Oldukça uzun süredir yayınlanmaya devam eden film 12 sezondur ayakta. Film Cuma akşamı Kanal D’de izleyici ile buluşmaktadır.

 

Savaşçı

Yine askeri bir dizi olan Savaşçı bordobereli askerleri ele almaktadır. Bir tim olan Kılıç Timi ve terör örgütlerine karşı mücadeleleri anlatılmaktadır. Film Pazar akşamları Fox TV’de izleyiciyi ekranlara kilitliyor.

 

Bizim Hikaye

Oldukça kötü durumda olan bir ailenin hikayesinin anlatıldığı filmde annelerinin terk ettiği, babalarının ise alkolik olduğu 6 kardeşten en büyüğü olan Filiz’in mücadelesi ele almaktadır. Film her Perşembe günü Fox TV’de yayınlanıyor.

 

Aşk Ve Mavi

Romantik dizi olan Aşk ve Mavi’de birbirini seven iki kişinin ve ailelerinin hayat hikayesi anlatılmaktadır. Film en çok izlenen diziler sıralamasında 10. Sıraya yerleşiyor. ATV ekranlarında Cuma günü yayınlanan dizi romantik film severler tarafından beğeniliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir